از نمک درمانی چه می دانید؟

درباره نمک درمانی
ذرات نمک باعث از بین رفتن میکروارگانیسم ها در ریه ها می شوند یا اینکه نمک باعث کاهش التهاب و کاهش مخاط می شود." ". نمک دارای خواص ضد التهابی است و این را در بیمارانی دیده ایم که آب نمک بینی را با یک محلول نمک تمیز شستشو می دهند , مزایای ضد التهابی وجود دارد. "

نمک درمانی به طور فزاینده ای در سراسر کشور محبوب می شود. یک جلسه معمول نمک درمانی شامل نشستن راحت در یک اتاق نمکی مخصوص طراحی شده و نفس کشیدن در ذرات میکروسکوپی نمک است. صدا آرامش بخش است؟

خوب ، همچنین ثابت شده است که نه تنها برای پاکسازی سیستم تنفسی ، کاهش التهاب ، افزایش عملکرد ورزشی و باز کردن مجاری هوا ، بلکه همچنین برای رفع گرفتگی با نازک شدن مخاط بیش از حد – یک مزیت بزرگ برای کسانی که از بیماری های تنفسی رنج می برند .

اخیراً ، افرادی که از بیماری هایی مانند فیبروز کیستیک رنج می برند برای تکمیل درمان مداوم خود به سمت نمک درمانی روی آورده اند.

یک مطالعه 2007 که در مجله Pneumologia منتشر شد ، نشان داد که استنشاق کننده های نمک خشک که هر روز به مدت 30 دقیقه و پنج روز در هفته به مدت سه ماه استفاده می شود ، علائم قابل توجهی را در بیماران مبتلا به بیماری انسداد ریوی مزمن (COPD) بهبود می بخشد.

ذرات نمک باعث از بین رفتن میکروارگانیسم ها در ریه ها می شوند یا اینکه نمک باعث کاهش التهاب و کاهش مخاط می شود.” “. نمک دارای خواص ضد التهابی است و این را در بیمارانی دیده ایم که آب نمک بینی را با یک محلول نمک تمیز شستشو می دهند , مزایای ضد التهابی وجود دارد. “

طبق نظر انجمن ریه آمریکا ، یک نظریه مشهور در مورد چرایی هالوتراپی این است که ذرات نمک ، هنگام استنشاق ، آب را به مجاری تنفسی و ریه ها می کشند و مخاط را نازک می کنند ، باعث می شود که سرفه برای بیماران مبتلا به بیماری هایی که باعث ایجاد آن می شوند ، مثمر ثمر و اثر بخشی بیشتری داشته باشد. خلط غلیظ ، مانند COPD یا فیبروز کیستیک.

مزایای درمان اتاق نمک برای فیبروزیس سیستیک
مدتهاست اثبات شده که نمک دارای خواص ضد التهابی است. در دهه 1800 دانشمندی متوجه شد كه معدنچیان نمك بیماری های تنفسی كمتری دارند و از جمعیت بیشتری سالم ترند. هدف از نمک درمانی جوان سازی ریه ها با تکثیر محیط موجود در چنین غارهای نمکی است.

ما دائماً در معرض خطر هجوم عوامل تحریک کننده ، آلاینده ها و مواد آلرژی زا قرار داریم. این امر به ویژه برای ما که در شهر زندگی می کنیم بسیار صدق می کند. کسانی که از بیماری هایی مانند فیبروز کیستیک رنج می برند به ویژه آسیب پذیر هستند و منجر به علائمی مانند تحریک و سرفه مداوم می شوند. نفس کشیدن در نمک یک تنفس آرام بخش را ایجاد می کند که با پاکسازی برونش ها و برونشیول ها از آلاینده های منتقل شده در هوا ، پاکسازی مجاری هوا را انجام می دهد. نمک درمانی همچنین با جذب ادم از پوشش مخاطی مجاری هوا ، التهاب دستگاه تنفسی را کاهش می دهد. این باعث می شود که مخاط ضخیم و چسبناک به راحتی از بدن دفع شود ، که به جلوگیری از انسداد مجاری عبور هوا (یک مشکل شایع برای مبتلایان به فیبروز کیستیک) کمک می کند و برای رفع ناراحتی کار می کند.

در حالی که تنفس در نمک یک راه حل کامل برای فیبروز کیستیک نیست ، اما اجرای آن در استراتژی مراقبت کامل شما می تواند برنامه درمانی کلی شما را افزایش دهد. کلید دستیابی به این هدف ، کوشا بودن در نگهداری مداوم است. سازگاری با کاربرد نمک درمانی برای مقابله با علائم شما مهم است زیرا شما به طور مکرر سیستم تنفسی خود را تمیز می کنید که از تکثیر باکتری ها و عفونت ها جلوگیری می کند.

بسته به شدت مورد شما ، یک جلسه نمک درمانی در هفته اغلب برای اکثر افراد مقدار مناسبی است. این برنامه با توجه به نیازهای فردی شما قابل اصلاح است. به عنوان مثال ، اگر شما به سرما خورده اید و یا در زیر هوا احساس می کنید ، می توانید چند جلسه اضافی در هفته اضافه کنید تا به شما در تسریع بهبودی کمک کند. یا حداقل حداقل خیالتان را راحت کند.

مرکز طب سنتی و هالوتراپی یکتا ، مجهز به بهترین اتاق نمک کاملا استاندارد و فضایی آرامش بخش ، بهترین لحظه های ریلکسیشن را برای شما تدارک دیده است

مجموعه هالو تراپی یکتا دارای بخش های طب سنتی ، حجامت ، ماساژ، اتاق نمک یاغارنمک ، اتاق نمک مخصوص ماساژ و یون تراپی کف پا آماده پذیرایی از میهمانان گرامی است .

باما بهترزندگی کنید .

تماس با ما و رزرو :

77169765 – 021 

موبایل : 09020710120

تهران – خیابان پیروزی بعد از چهار راه پرستار – روبروی سوم نیرو هوایی – پلاک ۲۱۲ – واحد ۳  

مشاهده وبسایت

5/5 (1 Review)
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on print
چاپ
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
مطالب مرتبط :
رپورتاژ آگهی :