لیموناد داغ برای همیشه جان شما را نجات دهد
لیموناد داغ
لیموناد داغ ماده ضد سرطانی تلخ و شیرینی آزاد می کند که آخرین و جدیدترین پیشرفت در زمینه درمان قطعی سرطان در رشته پزشکی به حساب می آید

لیموناد داغ برای همیشه جان شما را نجات دهد

لیموناد داغ برای همیشه جان شما را نجات دهد!🍋
حتی اگر مشغله شما زیاد است، باید به این مطلب نگاهی انداخته و دیگران را نیز در جریان قرار دهید! لیموناد داغ تنها سلول های سرطانی را از بین می برد!

۲ یا ۳ برش باریک لیمو را در یک فنجان گذاشته، روی آن آب جوش بریزید، بدین ترتیب آب آلکالین به دست می آید!

هر روز از آن بنوشید!

این محلول، بسیار پر خاصیت است! لیموناد داغ ماده ضد سرطانی تلخ و شیرینی آزاد می کند که آخرین و جدیدترین پیشرفت در زمینه درمان قطعی سرطان در رشته پزشکی به حساب می آید! لیموناد تنها دارای ویتامین C می باشد و درست مانند گوجه فرنگی باید جوشانده شود تا حاوی لیکوپن گردد!

لیموناد داغ بر روی کیست ها و تومورها اثر می گذارد! ثابت شده است که لیموناد داغ بر روی تمامی انواع سرطان تاثیر می گذارد! درمان این نوع بیماری ها با عصاره لیمو تنها موجب از بین رفتن سلول های بدخیم شده و سلول های سالم را درگیر نمی نماید!

علاوه بر این اسید سیتریک و پلی فِنول های موجود در آب لیمو موجب تنظیم فشار خون می شود، از گرفتگی عروق جلوگیری و گردش خون منظم را به همراه دارد و لختگی خون را کاهش می دهد!

برگرفته از کانال “بیماری و درمان طب سنتی”

بازدید سایت

برگستوان

برگستوان

در تاریخ ایران باستان بکارگیری از پوشش پاسبان و زره برای اسب در جنگ ها بسیار همگانی بود. سواران بر روی اسب هایی با زره…
بیشتر بخوانید
قبله فرشتگان

قبله خاصان

کعبه، قبله مومنان است. بیت المعمور، قبله فرشتگان. عرش، قبله دعاگویان. حق، قبله جوانمردان. و اما دل قبله، خاصان است… (ابوالحسن خرقانی) ۵/۵ (۱ Review)
بیشتر بخوانید
۵/۵ (۱ Review)

هیچ پستی یافت نشد

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram